Twitter’da Gelmiş Geçmiş En Komik Paylaşımlar

Twitter komik paylaşımlar ve sözler bakımından kullanılacak en profesyonel alandır. Genel olarak herkesin beğenip whatsapp durumu olarak veya farklı sosyal medya alanlarında kullanabileceği sözler twitter ortamında daha popülerdir. Bunun ilk nedeni söz paylaşımı konusunda twitter sisteminin işleyişi çok baskındır. İkinci olarak resimli yazılarda paylaşılabilen yerdir.

Yazı paylaşımı her insanın kullandığı bir şeydir. Bazen düşüncelerimize yön verirken bazen de yaşanılan bir durumu özetleyen en iyi sözcüklerdir. Etrafınızda neşe saçmak ve her zaman paylaşımları beğenilen kişi olmak isteyenler için twitter komik sözleri veya komik paylaşımları kullanmak akıllıca olacaktır. Çünkü günlük hayatımız yeterince kötü ve tempolu geçiyor. Hayatın akışını biraz olsun değiştirmek için sanal ortamdan daha iyisi yok gibidir.

Twitter Komik Videolar

Twitter komik paylaşımlar kapsamında karşınıza çıkabilecek en saçma ve en komik videolar paylaşım yeridir. Çoğunlukla diğer sosyal medya platformu olan instagram ile rekabet içinde olduğu düşünülse de her ikisinin hitap edici tarafı çok farklıdır. Twitter sözler konusunda öne çıkan bir yer olurken retweet yapılarak mevcut paylaşımı dakikalar içinde milyonlara çıkarabilmektedir. Özellikle fenomen olabilmek ve sesinizi duyurmak için twitter ortamını kullanmanız çok akıllıcadır.

Komik videolar, fotoğraflar açısından bu ortam daha yenilikçi davranır. Paylaşılan videoları tekrardan görmeniz mümkündür ama yenilikçi tarzı sayesinde farklı medya platformlarında görmediklerinizi görmeniz mümkündür. Bu konuda olumlu tarafı ise aradığınız videoyu paylaştığınız an kendi twetlerinizde görebilmenizdir. İnstagram’da ise bu durum ancak kendi hesabınıza kaydetme yöntemiyle yapılabilir. Paylaşım yaptığınızda mesaj bölümünden silmezseniz oradan da kullanmanız mümkün olacaktır.

29

Twitter Komik Paylaşımlar

Twitter komik paylaşımlar konusunda sosyal medya siteleri arasında gerçekten 1 numaradır. Çünkü paylaşımların had safhaya ulaştığı ve en hızlı yayıldığı medya platformu olarak bilinir. Özellikle kısa komik sözler ve kısa videoların bulunması izleyeni de okuyucuyu da sıkmaz. Bu yüzden çağrışım yapılması adına kullanılabilecek en iyi ortamdır.

Son olarak söz, yazı, video, resim paylaşımı konusunda aradığınızı bulmak ve bulduğunuzu paylaşmak için doğru adresin twitter olduğunu söylemek isteriz. Çünkü diğer platformlar bu konuda daha yavaş güncellenirken twitter çok daha hızlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir