Sultanahmet Köftecisi 2020 Menü Ve Fiyatlar

Türkiye gastronomi açısından zengin bir geçmişe ve alt yapıya sahiptir. Her şehrinde farklı birçok lezzetle karşılaşmak sürpriz değildir. Medeniyetlerin buluşma noktası olan ve derin bir kültürle yoğurulan İstanbul’un yemek kültürü de tartışmasız bir şekilde muazzamdır. Her semtinde, sokağında farklı lezzet noktaları bulunan İstanbul’da 25 milyona yaklaşan nüfusa hizmet edebilmek için binlerce restorant yer almaktadır. İstanbulda her sektörde olduğu gibi yemek sektöründe de çeşitlilik üst seviyededir.

İstanbul’da her gelir grubuna hitap eden restorantlar bulunmaktadır. Bazıları kullandıkları kaliteli malzemelerle ön plana çıkarken kimileri, sunumları ve uygun konumlarıyla uğrak noktası haline gelirler. Bazı restorantlar ise yüksek kalite ve uygun fiyatlarıyla geniş bir kitleye ulaşıp adından söz ettirir. Bunlardan bir tanesi olan Meşhur Sultanahmet Köftecisi yüksek kaliteli etlerden ve kaliteli malzemelerden elde edilen leziz Sultanahmet Köftesi, marine edilmiş özel etlerden yapılmış şiş kebap ve tavuk şişleri, günlük taze ve leziz çorbası, dillere destan piyazı, mevsime göre malzemeleri değişebilen mevsim salatası, pilavı ve irmik ve Kemalpaşa tatlıları ile hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetin yanında uygun fiyatı da bir politika olarak belirlemiş olan restorant lezzetli yemeklerinin yanında uygun fiyatlarıyla da geniş bir kitleye hitap etmektedir. Meşhur Sultanahmet Köftecisi’nin menü fiyatları aşağıda sunulmuştur.

01 Şubat 2022 itibari ile fiyatlar :

  • Sultanahmet Köfte Porsiyon : 40 TL
  • Şiş Kebap : 62 TL
  • Tavuk Şiş : 39 TL
  • Pilav : 17 TL
  • Çorba: 16 TL
  • Piyaz : 18 TL
  • Mevsim Salata : 17 TL
  • İrmik Tatlısı : 18 TL
  • Kemalpaşa Tatlısı : 18 TL ‘dir.

şeklindedir. Güncel fiyatlar için Sultanahmet Köftecisi Menü‘ünü ziyaret edebilirsiniz.

Uygun fiyat politikası ile dikkati çeken Sultanahmet Köftecisi’nde bulunan her türlü meşrubat da baz fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Yerli ve yabancı müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği Sultanahmet Köftesi’nin kaliteli ve ekonomik şekilde sunulduğu Sultanahmet Köftecisi’ne ulaşım gayet kolaydır. Meşhur Sultanahmet Köftecisi Fatih/Sultanahmet’te Alemdar Mahallesinde yer almaktadır.

Paket servis olanağı bulunan Sultanahmet Köftecisi’ne online sipariş verilememekte, paket servis siparişleri telefonla alınmaktadır. www.sultanahmet-koftecisi.com internet adresinde yer alan telefon numaralarından mekana ulaşılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir