Nescafe Çekiliş İle Her Hafta Ödüller

Nescafe Çekiliş İle Her hafta Ödüller

Nescafe 2021 yılında geniş bir çekiliş kampanyası ile her hafta çekiliş yüzlerce ödül dağıtmaya devam ediyor. Özellikle kış aylarının vazgeçilmez içeceklerinden biri olan üçü bir arada ve Gold serisi ile Türkiye’de birçok kişinin gönüllerine taht kuran bu firma ürünlerini daha fazla kişiye duyurmayı teşvik etmek için ve mevcut müşterilerini ödüllendirmek için yapmış olduğu NESCAFE GOLD Çekiliş kampanyası detayları şöyledir.

Nescafe Gold çekiliş Kampanyası 2021

Nescafé Gold 2g, Nescafé Gold 100g Ekopaket ve Gold 200 g Ekopaket ürünlerini satın alıp çekilişe katılmak koşulu ile her hafta yapılacak olan çekilişteki ödüllerden kazanabilirsiniz. Bu çekiliş her hafta yapıldığı için ve çok fazla kişiye ödül dağıtıldığı için kazanım şansı oldukça fazladır. Öyle ki bir sene boyunca çekilişe katılan kişiler birden fazla kez ödül dahi kazanabilir. Tabi ki çekiliş kampanyalarında kazanmanın en büyük faktörü şans faktörü olduğundan tek bir sefer çekilişe katılan kişi dahi ödül kazanma şansı yakalayabilir.

Kampanyakolik sitesinden aldığımız bilgilere göre yukarıda bahsettiğimiz çekiliş ürünlerinin hepsi birbirinden farklı çekiliş hakkı vermektedir. Buna göre çekiliş hakları şöyledir.

Hangi Nescafe Gold Ürünleri Kaç Çekiliş Hakkı Veriyor?

  1. Nesacfe gold 2 g bir çekiliş hakkı
  2. Nescafe gold 100 g ise 50 çekiliş hakkı ve
  3. Nescfae gold 200 gram ise 100 çekiliş hakkı veriyor.

Bkz. https://kampanyakolik.com/nescafe-gold-cekilis/

Her hafta 10 kişi kahve makinesi kazanırken 10 kişi de Bin Türk lirası değerinde Gold kart hediye çeki kazanacaktır. Çekiliş sonuçları Her hafta takvim gazetesi ve Kampanyakolik sitesinde ücretsiz olarak yayımlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir