Güvenlik Ağı Sistemi

Güvenlik Ağı Sistemi

Yüksekten düşme riskine karşı alınabilecek çeşitli güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Son yıllarda kullanımı yaygınlaşan güvenlik ağı da bunlardan biri. Belirli bir süredir inşaat projelerinde sık rastladığımız güvenlik ağı, yapıların üst katında çalışanların ve eşyaların aşağı düşmesini engellemek amaçlı kullanılmaktadır. İnşaat güvenliği denildiğinde projelere özel olarak uygulanan sistem, şantiyelerin en önemli unsuru niteliğindedir. İnşaat projelerinde güvenliğin sağlanması ve yüksekten düşmelerin önlenmesi için gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasında, güvenlik ağı sistemleri geniş yer tutmaktadır. Standartlara uygun şekilde üretilen ve sağlam olarak montajı yapılan bir sistem, hayat kurtarıcı öneme sahiptir. Personel düşmesi öncelikli olmak üzere eşyaların da yüksekten düşmesinin önlenmesi için dış cephe kısmına montajı yapılacak sistemin kaliteli ve dayanıklı olması önemlidir.

İnşaat Güvenlik Ağı

Modern sistemlerle tamamlanmış halini gördüğümüz inşaatlar, yapım sürecinde birçok tehlikeye açık. Özellikle işçilerin sağlığı açısından yüksekten düşme gibi riskler bulunuyor. Bunun için gerekli önlemlerin alınması yasal bir zorunluluk. Çünkü güvenlik önlemi alınmamış ortamlarda, sürekli can güvenliği endişesi taşıyan personel verimli çalışamaz. Bununla birlikte olası bir düşme durumunda da yaralanma hatta ölüm riski düşünüldüğünde, inşaatlarda güvenlik önlemlerinin ne kadar önemli olduğu anlaşılmaktadır. Eğer bir inşaat projeniz varsa ve sağlam yapıda bir güvenlik ağı arayışındaysanız, TSE standartlarına uygun ipliklerden üretilen ürünlerin satışını yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sektörde öncü bir firma olarak hizmetlerimiz sadece inşaat güvenlik ağı satışı ile sınırlı değildir. Talebe göre müşterilerimize kiralama, nakliye ve kurulum olmak üzere tüm aşamalarda destek sağlıyoruz.

Güvenlik File Sistemleri

Güvenlik ağı sistemleri hayatı kolaylaştırıcı sistemlerden biri. Genel kullanım amacına yönelik olarak geliştirilen file ile inşaatlarda gerek duyulan tüm güvenlik önlemleri alınmış olur. Yüksek mukavemetli, uzun ömürlü kullanıma yönelik ve farklı renk seçenekleriyle satışa sunulan ürünler, inşaat alanlarını çalışanlar için de çevre içinde daha güvenli hale getirmek için en ideal sistem. Kullanım amacı itibariyle sadece inşaatlarda değil farklı birçok alanda profesyonel montaj tekniğiyle uygulanacak sistem, hayat kurtarma amacına yönelik olarak geliştirilmiş basit ve ekonomik bir güvenlik önlemidir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik ağı temini için firmamızla her zaman iletişime geçebilir, danışmanlarımızdan bilgi ve hizmet desteği talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir