Daha dolgun ve daha düzgün dudaklara ihtiyacımız var.. Bunun adı dudak dolgusu

Dudak büyütme, dudaklarınızı daha dolgun ve daha düzgün hale getirebilir. Dudak büyütmede hastalar cerrahi ya da cerrahi olmayan yöntemler arasından seçeneğe sahiptir. Dudak dolgusu cerrahi olmayan bir işlemdir ve ideal olarak, ağzınızın etrafındaki kırışıklıkları da azaltarak, gençleştirme avantajı sağlar.

Cerrahi olmayan dudak büyütme yöntemleri, dudakları daha dolgun ve pürüzsüz yapmak için dolgu maddeleri kullanır. Günümüzde dudak dolgusu için kullanılan en popüler dermal dolgu maddeleri, Juvederm veya Restylane gibi hiyalüronik asit dolgu maddeleridir. Juvederm veya Restylane gibi dolgu maddelerinin yanı sıra dudak büyütme için diğer seçenekler arasında kollajen, yağ transferi veya sıvı silikon bulunur. Acil sonuçlarla ve kesinti olmadan dudak büyütme işlemi yaptırmak istiyorsanız, cerrahi dışı dudak büyütme sizin için doğru olabilir. dermal dolgular istediğiniz dudak görünümüne ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Dudakla yaşla birlikte daha da incelir ve hacmini kaybeder. Bu gibi bir durumda dudak dolgusu en popüler yöntemdir.

Dudak dolgusu tedavisi sırasında uzman uygulayıcı dolgu maddesini dudakların belirli alanlarına enjekte eder. Dudakların doğal çizgilerini ve sınırlarını korumak için ekstra özen gösterilmelidir. Dudaklarınızın doğal sınırlarını korumak, doğal görünüşlü dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlar. Enjeksiyonları yapmadan önce uyuşturucu bir krem kullanılabilir. Hiyaluronik asit enjeksiyonlarının sonuçları 8-12 ay sürer. Cerrahi olmayan bir dudak büyütmesinden sonra, bazı hastalar birkaç gün içinde hafif morarma ve şişlik bildirir.

Kaynak: soyleyis.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir