Bilkent İkinci El Eşya Alanlar

Bilkent İkinci El Eşya Alanlar 

Ankara ilinde eski eşyalarını satmak isteyenlere hizmet veren firmamız her türlü ikinci el eşyalarınızı nakit paraya çevirmenizde sizlere yardımcı olur. Bilkent ikinci el eşya alanlar olarak kullanmadığını sizi sıkıntıya koyan eski eşyalarınızı evinize gelerek teslim alıyoruz. Firmamız yıllardır ikinci el eşya alanlar sektöründe yer alır.

İnternet sitemizde bizlere ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız mevcuttur. Bizleri ister arayarak isterseniz de  eşyalarınızın fotoğraflarını WhatsApp kanalı yoluyla göndererek hizmet alabilirsiniz. Piyasadaki en yüksek ücret teklifinde bulunan firmamız eşyalarınızı sizlerden aracısız bir şekilde teslim almaktadır.

İkinci El Eşya Alanlar Olarak Farkımız

Her çeşit ikinci el eşya alımı yapan firmamız sizlerden hiçbir ücret talebinde bulunmamaktadır. Eşyalarını satmak isteyen sizlerle fiyatta anlaştığımız takdirde ikinci el kullanılır durumdaki eski eşyalarınız kısa sürede belirttiğiniz adresten teslim alıyoruz.

Beyaz eşya grubu, elektronik eşyalar, yatak odaları, yemek odaları, salon oturma grupları, halı ve kilim gibi birçok türden eşyalarınızı sizlerden hiçbir ücret talebinde bulunmadan evinizden ya da ofisinizden taşıma hizmeti yapıyoruz. Bilkent ikinci el eşya alanlar farkıyla en yüksek ücreti eski eşyalarınıza teklif ediyoruz. Nakliye hizmetlerini alanında profesyonel takım arkadaşlarımız yapmaktadır. Eski eşyalarınızı sizlerden teslim aldıktan sonra anında ücretini nakit olarak teslim ediyoruz. 

Ankara’nın Her Noktasına Hizmet

Bilkent ikinci el eşya alanlar olarak Ankara ilinin her ilçesine hizmetimiz vardır. Kaliteli ve güvenilir bir firma olarak sizlerden en yüksek fiyat garantisiyle eşyalarınızı satın alıyoruz. Bizlere iletmiş olduğunuz eşyalarınızın fotoğraflarını ekip arkadaşlarımız en kısa sürede inceleyerek sizlere geri dönüş sağlıyoruz. Satıcı ile anlaşma sağlandığı takdirde çok kısa sürede eski eşyalarınızı sizlerden bedelsiz olarak teslim alıyoruz. Her çeşit ikinci el eşyalarınızı elden çıkarmak için Elvan Spot firmasından hizmet alabilirsiniz. 

Bu işi aile mesleği olarak yapan Elvan Spot tüm Başkent’li insanlara 2.El Eşya Spot Sıfır Eşya Alımı ve Satımında güvenli ticaret zevkini yaşatmaktadır. Elvan spot’a isterseniz https://ankaraikincielesya-alanlar.com web sitelerinden isterseniz 0535 671 55 23 numaralı telefondan yada Whatsapp hattından yada Demetgül Mahallesi 413. Sok. 5/C Yenimahalle/Ankara adresinden yüz yüze görüşerek de iletişim kurabilirsiniz.Formun Üstü

Formun Üstü

Formun Altı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir